CAD konstruktér a projektový vedoucí Liberec (m/ž)

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy, letectví, manipulační techniky a dalších produktů nejvýznamnějších světových značek.

V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci i Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

OBLASTI ZAMĚŘENÍ

 • Interiér / exteriér
 • Chassis
 • Dveře / víka
 • Karoserie
 • Manipulační technika (senior)
 • Nástroje a přípravky

CAD KONSTRUKTÉR

Jako konstruktér se budeš podílet na zajímavých úlohách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů. Zejména k tomu budeš používat CAD systém Catia V5 nebo Siemens NX. Budeš mít možnost podílet se na komplexních projektech ve spolupráci s celým týmem konstruktérů a výpočtářů. Budeš se moci realizovat při řešení nejrůznějších projektů pro široké spektrum zákazníků.

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Jako projektový vedoucí budeš řídit větší projektový tým (cca od 5 lidí). Tvou náplní práce bude nejen komplexní vývojové zajištění projektů na základě požadavků od zákazníka, ale důležitou součástí tvé práce bude i příprava podkladů k zajištění celého projektů- tj. budeš řešit kvalitu zpracování, budget, zisk. Nedílnou součástí tvé práce bude péče o celkovou spokojenost zákazníka a zároveň i podpora týmové ducha se zaměřením na motivaci a výkon členů týmu. Po zapracování se můžeš setkat i s projekty a zákazníky v rámci celého koncernu AKKA. Budeš mít na starosti nejen péči o stávající zákazníky, ale budeš se podílet i na akvizicích nových zákazníků a nových projektů.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDEŠ.

 • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
 • německý jazyk, alespoň B2
 • anglický jazyk výhodou
 • znalost 2D/3D CAD systémy (Catia V5, NX, CREO)

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT.

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče nebo naopak, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby. Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení. Talenty zkrátka umíme ocenit. Pro tvé autíčko ti zajistíme parking hned u naší budovy. Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžeš těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i tvůj pitný režim. Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit. Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

Nástupy očekáváme v 2. polovině tohoto roku.

 •  

Kontakt

AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Siemensova 2717/4
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění