Vývojář světlometů - Mladá Boleslav (m/ž)

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

Vývojář/ka světlometů - Co bude Vaší náplní práce.

Vaší náplní práce bude vývoj světlometů od přípravy konceptu až po detailního řešení konstrukčního celku. Nedílnou součástí bude příprava podkladů pro výrobu prototypů a série.

Důležitá je komunikace se zákazníkem. Tím, že komunikace jde na přímo, a ne přes prostředníky, se spousta nedorozumění vyřeší dříve, než vzniknou a ještě si procvičíme angličtinu či němčinu. Osobní kontakt nám umožnuje přímo ovlivňovat i zadání, navrhovat použité technologie a společně tak dojdeme k mnohem lepšímu výsledku. Občas tedy raději za zákazníkem zajedeme nebo část projektu realizujeme přímo u něj. Komunikace probíhá mezi oblastmi optiky, termosimulace, elektroniky a výroby.

Úzké napojení celého týmu na vývojová a výrobní centra našich zákazníků nám umožňuje nabídnout opravdu zajímavé úlohy.

Co byste měli umět/mít?

  • Praxi v oblasti vývoje světlometů
  • Znalosti 2D/3D CAD systémů (Catia V5)
  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Zájem podílet se na vývojových a konstrukčních úlohách
  • Schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu

Nice to have aneb výhodou je:

  • Znalost systémů koncernu VW
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ (úroveň B2)

Co Vám můžeme nabídnout.

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby. Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení a jazykové kurzy. Talenty zkrátka umíme ocenit. Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžeš těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i tvůj pitný režim. Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit. Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

MBtech Bohemia s.r.o. byla vyhlášena v roce 2018 nejlepším zaměstnavatelem regionu do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Kontakt

MBtech Bohemia - AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Nárožní 1400/7
158 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění