Hledá se Business Manager pro rakouský trh M/Ž

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

Hledáme obchodního manažera s technickými a projektovými dovednostmi pro rakouský trh. Cílem je rozvoj podnikání v severní oblasti Rakouska - regionu Linz a okolí

  • Režim práce: 3 dny v Linzi, 2 dny v kanceláři v Praze či na pobočkách (Plzeň, České Budějovice)

Hledáš zajímavou příležitost a láká Tě práce v mezinárodním prostředí? Jsi sebevědomý a obchodní obezřetnost Ti není cizí? Máš chuť s námi získávat nové projekty a budovat vztahy s novými zákazníky? Pak možná hledáme právě Tebe!

Co bys měl mít/znát/umět?

  • Minimálně 8 let pracovních zkušeností primárně v automobilovém či strojírenském průmyslu
  • Zkušenost s R&D
  • Zkušenost s řízením projektů
  • Znalost německého jazyka (C1, C2), anglický jazyk výhodou
  • ŘP - aktivní řidič

Co Ti můžeme nabídnout?

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby. Po intenzivní práci je potřeba si odpočinout, k tomu můžeš využít naše chillout zóny, kde si s kolegy můžeš zahrát fotbálek, dát oběd nebo jen tak posedět na FatBoyi. Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení a jazykové kurzy. Talenty zkrátka umíme ocenit. Pro tvé autíčko ti zajistíme parking hned u naší budovy. Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžeš těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i tvůj pitný režim. Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit. Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

Své životopisy zasílejte v německém nebo anglickém jazyce.

MBtech Bohemia s.r.o. byla vyhlášena v roce 2018 nejlepším zaměstnavatelem regionu do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Kontakt

MBtech Bohemia - AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Nárožní 1400/7
158 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění