Pracovník pro správu dokumentace s němčinou – Praha

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

Je němčina tvým koníčkem, ale máš pocit, že ji nemůžeš dostatečně využít? U nás ji nejenom uplatníš, ale budeš mít možnost ji dále rozvíjet. A kde například? Procvičíš si ji třeba při emailové komunikaci a naučíme tě k tomu ještě automobilovou hantýrku. Budeš nepostradatelný při správě technické dokumentace a zajišťování kompletní administrativy.

Statistika sice nuda je, pro nás má však cenné údaje. Kromě pomocníků, jako je Word a Excel můžeš popustit uzdu fantazii a realizovat se při přípravě protokolů v Powerpointu. Občas budeš muset být zvláště obezřetný, zejména při kontaktu s důvěrnými informacemi, a pečlivý při přípravě podkladů pro reporting.
A pozor, můžeme ti nabídnout i zkrácený úvazek!

BEZ ČEHO SE ROZHODNĚ NEOBEJDEŠ.

  • úplné SŠ s maturitou (technického směru výhodou)
  • německý jazyk plynule - podmínkou (porozumnění textu)
  • anglický jazyk - výhodou
  • velmi dobrá znalost práce s PC /Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT.

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby. Po intenzivní práci je potřeba si odpočinout, k tomu můžeš využít naše chillout zóny, kde si s kolegy můžeš zahrát fotbálek, dát oběd nebo jen tak posedět na FatBoyi. Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení a jazykové kurzy. Talenty zkrátka umíme ocenit. Pro tvé autíčko ti zajistíme parking hned u naší budovy. Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžeš těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i tvůj pitný režim. Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit. Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

Od února 2020 budeme na adrese: Siemensova 2717/4, 155 00 Praha-Stodůlky

MBtech Bohemia s.r.o. byla vyhlášena v roce 2018 nejlepším zaměstnavatelem regionu do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Kontakt

MBtech Bohemia - AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Nárožní 1400/7
158 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění