Car Fleet Specialist (m/ž)

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

Jsi komunikativní a systematický typ s důrazem na detail?

Když můžeš něco organizovat, zařizovat a zároveň poskytovat užitečné rady, cítíš se být ve svém živlu?

Pokud sis odpověděl kladně na výše uvedené otázky - výborně, zřejmě jsi právě tím, koho hledáme!

Co bude Tvojí náplní práce?

  • Především zodpovědnost za náš vozový park.
  • Pod palcem budeš mít například tyto oblasti: technický stav, dokumentaci, pojištění, STK, emise, přihlašování a odhlašování vozidel atd.
  • Své brilantní komunikační schopnosti využiješ zejména v kontaktu s pojišťovacími makléři při řešení pojistných událostí (HAV, POV), s autopůjčovnami, dále pak v komunikaci s pracovníky autoservisů a pneuservisů (přezouvání)
  • Když si budeš chtít odpočinout od komunikace, budeš se moci vrhnout například na objednávky provozních kapalin a autopříslušenství
  • Své obchodnické dovednosti si budeš moci vyzkoušet během prodeje firemních vozidel přes interní aukci

Nice to have aneb co je výhodou:

Oceníme, pokud se nebojíš používat angličtinu nebo němčinu, nepožadujeme znalost na profesionální úrovni - z gramatiky tě nikdo zkoušet nebude, postačí nám úroveň B1. Využiješ ji především v rámci běžné komunikace týkající se servisu vozidla v rámci firmy.

Co Ti můžeme nabídnout?

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby. Po intenzivní práci je potřeba si odpočinout, k tomu můžeš využít naše chillout zóny, kde si s kolegy můžeš zahrát fotbálek, dát oběd nebo jen tak posedět na FatBoyi. Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení a jazykové kurzy. Talenty zkrátka umíme ocenit. Pro tvé autíčko ti zajistíme parking hned u naší budovy. Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžeš těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i tvůj pitný režim. Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit. Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

Od února 2020 budeme na adrese: Siemensova 2717/4, 155 00 Praha-Stodůlky

MBtech Bohemia s.r.o. byla vyhlášena v roce 2018 nejlepším zaměstnavatelem regionu do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Kontakt

MBtech Bohemia - AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Nárožní 1400/7
158 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění