Správa dokumentace v konstrukčním oddělení m/ž

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

Náplň práce:

  • kontrola výkresové dokumentace
  • porovnání s platnými normami a předpisy zákazníka
  • návrh a realizace změn nebo úprav
  • občasná komunikace se zákazníkem v německém jazyce či anglickém jazyce (email)
  • podpora konstrukčního týmu

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • znalost NJ nebo AJ ( komunikace: e-mail, telefon)
  • pečlivost a svědomitost, schopnost systematické práce
  • základní znalost CAD systému (např. CATIA, NX, Creo, Inventor atd.)

Proč se k nám přidat?

  • máme pružnou pracovní dobu
  • máme chillout zóny, kde si každý může zahrát fotbálek, dát si oběd anebo posedět na FatBoyi
  • umíme ohodnotit talenty
  • někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmost
  • osobnostní i profesní růst Vám zaručíme (soft skills, hard skills, jazykové kurzy)
  • parkování hned u našich budov
  • poskytujeme bezúrokové půjčky
  • stravenky ve výši 100 Kč
  • Cafeterie - individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefit na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové kativity Vás a Vašich dětí aj.)

MBtech Bohemia s.r.o. byla vyhlášena v roce 2018 nejlepším zaměstnavatelem regionu do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Kontakt

MBtech Bohemia - AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Nárožní 1400/7
158 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Doporuč pozici známému

Ocenění