Tester/ka - Junior Tester Praha

Jsme AKKA Technologies, společnost, která poskytuje engineeringové a konzultační služby v oblasti vývoje. V současné době rozšiřujeme týmy, které jsou zaměřeny na Digitální technologie a IT služby, např.: autonomní řízení, konektivita, chytrá města, cyber security, BigData nebo třeb IoT.

V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

Nehledáme pouze jednoho člověka, ale budujeme tým s rozsáhlým portfoliem technologií pro projekty realizované v mezinárodním prostředí pro prémiové značky v oblasti Automotive nebo Aerospace.

Zajímá tě oblast elektromobility, konektivity a obecně moderní SW/HW technologie? Chceš spolupracovat na projektech pro významné automobilky?

Pak hledáme právě tebe!

Co u nás budeš dělat?

 • Testování mobilních a webových aplikací dle testovacích scénářů.
 • Spolupráce na úpravě stávajících testovacích scénářů a vytváření nových.
 • Tvorba dokumentace.
 • Možná spolupráce na automatizaci testů.

Co musíš mít?

 • Znalost OS pro mobilní zařízení (Android, iOS) a desktop (Windows, Linux) minimálně na základní uživatelské úrovni.
 • Alespoň základní orientace v oblasti komunikačních protokolů počítačových sítí. Zájem o oblast distribuovaných systémů a obecně moderních komunikačních technologií a IoT systémů.
 • Anglický jazyk na úrovni čtení a tvorby technické dokumentace.
 • V neposlední řadě schopnost a ochota učit se novým věcem.

Nice to have anebo co je výhodou:

 • Pokročilejší znalost administrace OS Linux a Windows.
 • Znalost nějakého programovacího jazyka a programátorská zkušenost.
 • Znalost/zkušenost s testovacími nástroji Vector.

Proč se k nám přidat?

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby. Po intenzivní práci je potřeba si odpočinout, k tomu můžeš využít naše chillout zóny, kde si s kolegy můžeš zahrát fotbálek, dát oběd nebo jen tak posedět na FatBoyi. Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení a jazykové kurzy. Talenty zkrátka umíme ocenit. Pro tvé autíčko ti zajistíme parking hned u naší budovy. Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžeš těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i tvůj pitný režim. Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit. Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

Kontakt

AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Siemensova 2717/4
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění