Konstruktér s prací „na míru“ *

Máte zkušenost s konstrukcí? Chcete mít možnost vybrat si oblast, ve které chcete pracovat? U nás vám to nabídneme, protože konstruujeme podvozky, dveře a víka až po interiéry, motory či převodovky. Věnujeme se i dalším tématům mimo automotive, jako jsou konstrukce dopravní a manipulační techniky nebo lesní a zahradní techniky. Vaši náplň práce tedy můžeme vašim zkušenostem nebo preferencím přizpůsobit. V závislosti na míře vašich zkušeností můžete na projektech nejen pracovat, ale je i vést.

Co je součástí práce konstruktéra u nás?

Konstruktér u nás pracuje na projektech od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů. Zejména k tomu využíváme CAD systémy Catia V5, NX Siemens nebo CREO. K práci konstruktéra u nás kromě práce v CAD patří i vedení projektů a komunikace se zákazníky. Naši zákazníci jsou často ze zahraničí, proto ke komunikaci s nimi využijete znalost němčiny nebo angličtiny. Velikost projektů je u nás různorodá, a proto je možné, že v jednom projektu budete pracovat samostatně a v dalším budete součástí většího projektového týmu.

Zajímá Vás, jaké předpoklady pro tuto pozici očekáváme?

  • Ukončené vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci) nebo praxe min. 3 roky s prací v 2D/3D CAD systémech
  • Komunikativní znalost cizího jazyka NJ nebo AJ tak, abyste mohli se zákazníky o technických parametrech komunikovat alespoň emailem nebo ideálně telefonicky či osobně
  • Znalost, alespoň jednoho z 2D/3D CAD systémů – ideální je znalost některého z těchto: CATIA, NX, CREO
  • Pak už stačí jen chuť a ochota učit se nové věci a můžeme začít

Zajímají Vás benefity, které našim zaměstnancům poskytujeme.

  • Máme flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
  • Naši zaměstnanci mají 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
  • Samozřejmostí je příspěvek na stravu (formou stravenek v hodnotě 100Kč)
  • Možnost individuálního benefitního systému prostřednictvím Cafeterie, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)

Kontakt

AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Siemensova 2717/4
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění