Hledáme CAD školitele a softwareového analytika (m/ž)

Baví Vás 3D konstrukční software? Jste schopní a chcete předávat své zkušenosti a znalosti ostatním kolegům? U nás vám to nabídneme, do našeho týmu hledáme nového kolegu. Tato pozice je v týmu, který se věnuje lesní a zahradní technice. Hledáme technicky kreativní a tvůrčí posilu na pozici „CAD Analytik / Školitel“. Tým CAD podpory je součástí úseku po celou dobu jeho dvacetlieté existence a již 6 let ho vede kolega Marek. Je stále co objevovat, řešit a testovat. Kromě toho se stále snažíme zákazníkům nabízet nové metody, postupy a dovednosti. Pokud máte zájem se zapojit a Markovi a zákazníkům v Německu pomáhat, neváhejte se ozvat.

Co je součástí práce školitele u nás?

Školitel u nás vytváří nové CAD metody a postupy. Věnuje se analýzám a nasazení nových konstrukčních programů nebo jejich nových verzích používaných v tomto oddělení. Definuje vhodné nakonfigurování těchto nástrojů. Součástí jeho práce je i poradenství v oblasti využívání těchto programů a to jak pro náš tým tak pro zákazníka v Stuttgart. Důležitou činností je zaškolování nových kolegů (Creo4 a vyšší), případně doškolování v jednotlivých aktualizacích.

Zajímá Vás, jaké předpoklady pro tuto pozici očekáváme?

  • Ukončené středoškolské vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci) nebo praxe min. 3 roky s prací v 2D/3D CAD systémech
  • Znalost práce s konstrukčním software, PTC Creo výhodou
  • Zájem o vytváření pracovního prostředí v CAD
  • Komunikativní znalost německého, případně anglického jazyka, abyste mohli se zákazníky o technických parametrech komunikovat alespoň emailem nebo ideálně telefonicky či osobně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Zajímají Vás benefity, které našim zaměstnancům poskytujeme.

  • Máme flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
  • Naši zaměstnanci mají 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
  • Samozřejmostí je příspěvek na stravu (formou stravenek v hodnotě 100Kč)
  • Možnost individuálního benefitního systému prostřednictvím Cafeterie, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)

Kontakt

AKKA Czech Republic s.r.o.
Elizabeth Franková
Siemensova 2717/4
155 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 730 183 569

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Mám zájem Zpět na výpis pozic

Doporuč pozici známému

Ocenění