Vývojový inženýr ICAS1

Jako specialista vývoje u nás budeš pracovat s nejmodernějšími nástroji v oblasti elektroniky, diagnostiky, testovaní vozidel a staneš se klíčovou osobou v oblasti rozvoje elektromobility.
V době, kdy se zákazník setká s výsledky tvé práce, ty už budeš pracovat na vývoji nového vozidla, o kterém ještě ani svět nebude vědět. Pozice je otevřená každému, kdo má chuť a energii podílet se na vozech budoucnosti.
Vše potřebné tě zaučíme a předáme unikátní know-how. S výsledky tvé práce se setkají miliony lidí po celém světě a ty a tvůj tým budete mít zásadní vliv na kvalitu výsledného produktu

Náplň tvé práce bude:

  • Projektová koordinace vývoje řídicí jednotky ICAS1 pro platformu MEB a vývojového týmu
  • Spolupráce s předními dodavateli pro Automotive a účast na jednání koncernu VW
  • Management a zpracování chyb v systému KPM
  • Analýza chyb a komunikace ve vozidle s využitím diagnostických nástrojů
  • Péče o interní informační systémy
  • Testování a plánování funkčních zkoušek řídící jednotky ICAS1
  • Tvorba kódovacích tabulek a uvolňování nových verzi SW pro ICAS1
  • Komunikace se zákazníkem a/nebo vedoucím projektu
  • Prezentace výsledků a reporting

Pár bodů, které by si měl splňovat:

  • Minimálně SŠ vzdělání v elektro oboru
  • Samostatný a proaktivní přístup k řešení problémů
  • Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, cit pro organizaci a plánování
  • Orientace v elektrice/elektronice vozu
  • Znalost AJ/NJ na minimální úrovni B2
  • Učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nice to have anebo co je výhodou:

  • Znalost koncernových diagnostických nástrojů ODIS Engineering/IDEX
  • Zkušenost s diagnostikou sběrnic CAN/LIN/Ethernet
  • Znalost software Vector CANoe/CANalyzer
  • Znalost systémů používaných v koncernu VW (KPM, KVS, ProcessWeb, System42)
  • Zkušenosti s nástroji Jira, DOORS.
  • Zkušenost s CP Tool.
  • § 6 nebo vyšší NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/1978 Sb.)

Proč se k nám přidat?

  • Flexibilní pracovní doba (zkrácené pevné jádro pracovní doby v pátek 9:30 - 13:00)
  • Home office (po řádném zapracování)
  • 5 týdnů dovolené
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills (online nebo v kanceláři)
  • Cafeterie – individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)
  • Multisport karta
  • Jazykové kurzy angličtina/němčina
  • Bonus 40.000,-Kč za doporučení nového zaměstnance
  • Pracovní den vám také zpříjemní káva a čerstvé ovoce
  • Možnost zajištění ubytování přímo v Mladé Boleslavy

Kontakt

AKKA Czech Republic s.r.o.
Michaela Knápková

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

Doporuč pozici známému

Ocenění